Dočkáme se Nintendo Switch Pro?

Po vydání odlehčené verze Switch Lite v minulém roce se objevili teorie, že se Nintendo chystá vydat další, silnější verzi jejich hybridního handheldu a sice Nintendo Switch Pro. Dle této teorie mělo k vydání dojít v průběhu roku 2020. Tento krok by byl celkem pochopitelný, vzhledem k tomu, že tato konzole mohla konkurovat PS5 a novému Xboxu. Konzole se do prodeje dostanou také v průběhu 2020. Big N ale tuto teorii popírá.

Prezident společnosti prohlásil následující:

Regarding Nintendo Switch, we believe that it is important to continue to communicate the appeal of both Nintendo Switch systems and expand the installed base. Please note that we have no plans to launch a new Nintendo Switch model during 2020.

Podobně však Nintendo zapíralo i vydání konzole Lite, jež se nakonec stejně na trhu objevila. Co myslíte, můžeme se i přes zapírání ze strany Nintenda na novou, silnější konzoli Nintendo Switch Pro těšit nebo je to tentokrát pravda a nová konzole je v nedohlednu?

Zdroj

Osobně si myslím, že nová a výkonnější konzole by přišla vhod. Na druhou stranu je Nintendo známé tím, že spíše než na výkon sází na kvalitu a originalitu vydávaných titulů. Nový Nintendo Switch Pro by sice mohl být odpovědí na novou generaci konzolí, která je stále blíž a blíž, ale i v případě, že by k vydání nedošlo jsem přesvědčen o úspěchu společnosti. Poslední dobou jasně dokazují jak se dělají konzole. Nikdo z jejich konkurentů nenabízí přenosné zařízení na takové úrovni.

Zelda na Nintendo Switch Pro v 4K?

Pokud nový Switch spatří světlo světa, bude to naprosto skvělé. Pokud ne, tak se svět nezboří. Ale řekněte sami – nechtěli byste si zahrát The Legend of Zelda: Breath of the Wild v 4K? (ta možnost existuje už nyní, stačí sáhnout po emulátoru) Já rozhodně ano a už teď se těším na pokračování jedné z nejlepších her roku 2017.

Napište komentář

%d bloggers like this: