Do vydání Half-Life: Alyx lze předchozí díly hrát zdarma!

Mít licenci na jednu z nejslavnějších herních sérií se vyplatí. Toho si je vědomo také Valve a rozhodlo se ji využít k propagaci svého nového počinu ze světa Half-Life. Valce nedávno oznámilo, že všechny předchozí díly Half-Life (konkrétně Half-Life 1, Half-Life 2, Half-Life 2: Episode 1 a Half-Life 2: Episode 2) jsou do vydání jejich nové hry pro VR, Half-Life: Alyx, k dispozici v rámci zdarma modelu free2play. Tyto hry však nezůstanou ve vaší knihovně navždy, budou hratelné pouze do vydání Half-Life: Alyx (březen 2020).

Pokud náhodou nevíte, tak Half-Life: Alix je nová hra ze světa Half-Life jejíž děj bude zasazen před události Half-Life 2. Hra je vytvořena speciálně pro virtuální realitu a bez brýlí si ji prostě nezahrajete. Valve připravilo další, speciální akci. Pokud si koupíte Valve Index (nový VR headset), získáte Alyx zcela zdarma.

Pokud máte Steam nainstalovaný, můžete zmíněné hry stáhnout zdarma přímo z odkazu na zdroj. Stačí kliknout na název hry, kterou chcete hrát a dojde k automatickému stažení prostřednictvím klienta Steam. Stejně dobře je můžete vyhledat v obchodě Steam a nainstalovat.

Jaký máte vztah k sérii Half-Life? Těšíte se na vydání Alyx?

Zdroj: https://store.steampowered.com/news/57848/

Napsat komentář

%d bloggers like this: